Міський етап VІІІ Міжнародний мовно-літературного конкурсу

Міський етап VІІІ Міжнародний мовно-літературного конкурсу

14 жовтня 2017 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІст.- ліцей» відбулося урочисте вікриття ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка, у якому взяло участь 89 учнів 5-11 класів навчальних закладів міста.

Конкурс розпочався читанням віршів Великого Кобзаря, лунала  українська пісня,звучали палкі учнівські слова вдячності поету світового рівня – Тарасу Шевченку. Учасників конкурсу щиро привітала завідуюча методичним кабінетом управління освіти Жмеринської міської ради Заграй Світлана Миколаївна.

Після цього учні виконували конкурсні завдання. За результатами  їхніх робіт будуть визначені переможці, які гідно представлятимуть місто в ІІІ етапі –обласному.

2017-10-23 15:10:17