Місячник цивільного захисту у навчальних закладах м. Жмеринки

Місячник цивільного захисту у навчальних закладах м. Жмеринки

17 жовтня 2017 року по навчальних закладах м. Жмеринки згідно плану було проведено такі заходи:

1.Дії колективу школи у разі сигналу « Увага  всім ! Можлива пожежа  !»;

2. Були запрошені представники служби наглядово - профілактичного обслуговування Жмеринського району , які продемонстрували  можливості сучасної  пожежної машини «АПД-2», показали учням школи та вчителям її дії.

3. Бесіди з учнями школи провели  класні керівники з таких питань:

-   «  Як не стати жертвою терору»

-   «  Як поводитися в разі виявлення незнайомих речей »,

-    « Запобігання отруєнню чадним газом. Домедична допомога в разі отруєнь »,

-     « Обережно – ртуть! Дії в разі розлиття ртуті у приміщенні»,

-    « Під час грози, сильного вітру, шквалів»;

-   «При знаходженні  незнайомих  предметів»;

-    « Отруєння побутовими препаратами».

4.Начальник навчально-консультативного пункту ЦЗ та безпеки життєдіяльності Осаулов О.П.  провів лекції серед учнів 9-х класів про поведінку при виявленні невідомого  предмету.

5. Проведена зустріч з працівниками вибухотехнічного відділу  та кінологічного центру ГУНМ у Вінницькій області Підлісним І.В. та Снігуром І.М.

2017-10-23 15:05:21