Місячник Цивільного захисту

Місячник Цивільного захисту

03.10.2018 року у рамках проведення «Місячника Цивільного захисту» проведено практичне заняття по взаємодії міських спеціалізованих служб,  із  ввідною  «Вибух газоповітряної суміші у котельні» (практичні заняття проводились  на території Соціально психологічного центру реабілітації дітей, по вул. Училищна, 9).

У практичному заняті прийняли участь фахівці: Жмеринського районного сектору ДСНС України (протипожежна спеціалізована служба), КП «Жмеринської міська  станції швидкої допомоги» (спеціалізована служба медицини), аварійно диспетчерської служби Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» (комунально – технічна спеціалізована служба) та МКП «Енергоресурс).

Усі визначенні завдання під час проведення тренування були виконанні у повному обсязі.

Відділ з питань цивільного захисту,

оборонно-мобілізаційної роботи та

взаємодії з правоохоронними органами