Майбутні успішні підприємці

Майбутні успішні підприємці

У приміщені Жмеринської міської ради 07 лютого 2019 року під головуванням заступника міського голови, голови комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності Володимира Твердохліба, за участю всіх членів комісії відбувся захист бізнес-плану. Безробітний, житель м. Жмеринка, який вирішив відкрити кав’ярню « Арабіка» довів присутнім що його бізнес буде успішним, про що свідчать фінансові розрахунки наведені в бізнес-плані.

Під час перебування молодого чоловіка (учасника АТО) на обліку в центрі зайнятості, через відсутність підходящого місця роботи, йому було запропоновано відкрити власну справу з виплатою одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Напередодні безробітний за направленням центру зайнятості пройшов навчання, отримав сертифікат менеджера малого бізнесу, склав бізнес-план. В ході засідання комісії, яка затверджена  рішенням виконкому міської ради 20 вересня 2018 року, Артем Катрич отримав ряд практичних порад та успішно захистив свій бізнес план.

Олена Чорногуз, начальник відділу активної підтримки безробітних

Жмеринської міськрайонної філії

Вінницького обласного центру зайнятості