Майбутні успішні підприємці

Майбутні успішні підприємці

Жмеринською міською радою спільно з міськрайонною філією Вінницького обласного центру зайнятості вживається заходів для забезпечення підвищення рівня зайнятості населення району, створення нових робочих місць. Всебічного сприяння надається розвитку малого і середнього бізнесу, заохочування мешканців міста до відкриття власної справи.

25 вересня 2018 року під головуванням  заступника міського голови Володимира Твердохліба відбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Під час засідання розглянуто заяву та бізнес-план жительки м. Жмеринка з метою визначення доцільності здійснення виплати з Фонду загальнодержавного обов’язкового соціального страхування на випадок безробіття для відкриття власної справи. Майбутня бізнес-леді прагне заснувати бізнес з надання кваліфікованих порад населенню у відкритті ними власної справи, також буде здійснювати посередництво у роздрібній торгівлі поза межами магазину. Вон закінчила Вінницький аграрний державний  університет за спеціальністю облік і аудит, має кваліфікаційний рівень спеціаліст.

Відбулася бесіда членів комісії з претендентом на виплату, під час якої їй поставлено ряд запитань. Зокрема, про місце провадження діяльності, які надаватимуться послуги, чи планується створення робочих місць, на які цілі буде витрачено суму одноразової грошової виплати, ін.. Отримавши відповіді на запитання, впевнившись у однозначних намірах відкрити саме власну справу, порадившись комісія прийняла рішення про доцільність надання одноразової грошової допомоги жмеринчанці.

Володимир Твердохліб  відзначив, що даний вид діяльності є доцільним. Майбутньому підприємцю надано ряд слушних рекомендацій щодо ведення приватного бізнесу, вона отримала привітання та побажання успіху в реалізації своєї ідеї.

Олена Чорногуз, начальник відділу активної підтримки безробітних

Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ

2018-09-26 12:52:55