Конкурсний відбір інвестиційних проектів

Конкурсний відбір інвестиційних проектів

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 20.12.2016 року № 01789-VIII, Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» оголошується конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися  у 2018 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.

Термін подачі документів:  17. 07.2017- 16.08.2017 р.

Подавачі проектів:

місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Вимоги до проектів:

1)      відповідають пріоритетам, визначеним у Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженій рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24.06.2015 року № 893;

2)      впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

3)      підтримують добровільно об’єднані територіальні громади;

4) для інвестиційних проектів, які передбачають будівництво (реконструкцію) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації;

5) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

6) співфінансування з місцевих бюджетів не менше 10 відсотків;

7) спроможність суб’єктів забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Інвестиційні проекти, які передбачають реалізацію заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні розроблятися у відповідності до державних будівельних норм та стандартів і забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.

У назві проекту не допускається  абревіатура. Наприклад, не ЗОШ, а загальноосвітня школа або середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, ДНЗ – дошкільний навчальний заклад, НВК – навчально-виховний комплекс, ОЛІЛ – окружна лікарня інтенсивного лікування, ЦРЛ – центральна районна лікарня  та інше).

Пріоритетні напрямки:

-         розвиток спортивної інфраструктури;

-         розвиток енергоефективності комунальних навчальних та медичних закладів;

-          створення новітнього освітнього простору;

-         розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг, у тому числі, об’єднаних територіальних громад;

-         створення Центрів безпеки.

Перелік документів для участі у конкурсному відборі:

1. Технічне завдання на інвестиційний проект (додаток 1).
  2. Інвестиційний проект (додаток 2).
  3. Обгрунтування доцільності реалізації проекту (не менше 1 сторінки):

- виконання робіт та джерела фінансування у попередні періоди        (для перехідних об’єктів),  які види робіт необхідно провести у відповідному періоді;

- короткий опис проекту (1-2 речення);

- соціальний / економічний ефект проекту;

- кількість населення, на яку поширюються послуги проекту, що реалізується.

1. Для проектів будівництва та реконструкції:

-         зведений кошторисний розрахунок (копія);

-         експертний звіт з обов’язковим додатком (копія);

-         нормативний акт (наказ, розпорядження, рішення сесії) про затвердження проектної документації;

-         довідка щодо форми власності (по об’єктах незавершеного будівництва  - довідка про передачу об’єкта у комунальну власність);

-         довідка про категорію складності об’єкта ( надана проектною організацією у довільній формі);

1. Довідка про використання коштів по проекту та очікуваний залишок на 01 січня 2018 року.
  2. Рішення про співфінансування (або гарантійний лист).
  3. Рішення про добровільне об’єднання громад по ОТГ, а які передбачають співпрацю територіальних громад – копію угоди про співробітництво.
  4. Енергетичний паспорт будівлі ( ДБН В.2.6-31.2016 ) для проектів, які передбачать перепрофілювання будівлі або заходи з енергозбереження.

У додатку до експертного звіту має бути зазначено про стан виконання рекомендацій щодо підвищення енергоефективності будівлі.

1. Узагальнена інформація про інвестиційні проекти району (міста) за формою (додаток 3).

Документи подаються у паперовому вигляді з супровідним листом за підписом керівника заявника в 2-х примірниках.

Документи подані не в повному обсязі не приймаються!

Обов’язковою вимогою є розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua та надання Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації ID технічного завдання та ID проекту.

Документи приймаються за адресою:

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»),

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822 та каб. 828.

Графік прийому документів додається (додаток 4).

Електронна адреса: ueco@vininvest.gov.ua або ums@vin.gov.ua

Телефон для довідок: 66-13-79.

2017-07-31 14:35:01