Конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт

Конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт

Комісія з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах  оголошує конкурс з відбору виконавців послуг з  виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна.

До участі у конкурсі приймаються пропозиції підприємств, установ, організацій та фізичних осіб підприємців, які мають ліцензію на виконання данного виду послуги.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії наступні документи:

1). Заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних  ділянок.

2). Копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента фізичної особи – підприємця).

3). Згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця).

4). Копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи).

5). Копія(ї) ліцензії(й).

6). Копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

7). Проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому має бути зазначено вид документації, перелік вихідних даних (із зазначенням інформації, щодо кількості звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці учасником конкурсу), та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

8). Конкурсна пропозиція претендентів в запечатаному конверті, яка має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна документація приймається за адресою: 23100, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Центральна, 4, Жмеринська  міська  рада, каб. № 20.

Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу. Довідки за телефоном: (04332) 5-01-00.

Конкурс відбудеться 19 лютого 2018 року о 10.00 год. в залі засідань міськвиконкому за адресою: 23100, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Центральна, 4.

2018-01-23 08:45:52