Конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи).

Конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи).

Управління економіки Жмеринської міської ради повідомляє, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» та в рамках Плану дій реалізації  Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року з 11 березня  2019 року оголошено конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи).

У конкурсі можуть приймати участь:

• юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані  та здійснюють підприємницьку   діяльність у Вінницькій області не більше  двох років;
  • громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій  області, які  мають  намір розпочати підприємницьку діяльність.
  • Переможці конкурсу отримають грант (безповоротну фінансову підтримку) за рахунок коштів обласного бюджету.

Розмір фінансової підтримки:

• реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності незалежно від  місцезнаходження;до 50,0 тис.грн.
  • реалізація  бізнес-планів яких передбачається у різних сферах діяльності виключно у сільській місцевості;до 80,0 тис.грн.
  • до 100,0 тис.грн. – реалізація  бізнес-планів передбачає співфінансування у розмірі не менше 30% від суми гранту.

Конкурс проводиться в 3 етапи:

Перший етап –  проведення інформаційної кампанії та прийом онлайн-заявок з 11 березня по 22 квітня 2019 року;

Другий етап –  проведення  семінарів-консультацій  для учасників Конкурсу з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів та  подача бізнес-планів учасників для участі у конкурсі з 22 квітня по 17 травня 2019 року;

Третій етап – розгляд та оцінка бізнес-планів учасників Конкурсною комісією, визначення переможців Конкурсу з 20 по 31 травня 2019 року.

Виконавчий адміністратор конкурсу Громадська  організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна».

Контактна особа – Печалін Олександр Валентинович,

тел. (063) 778-16-16, e-mail: stina.org@gmail.com.

Детальна інформація  та  перелік необхідних документів для участі у конкурсі  розміщено  на сайті Виконавчого адміністратору конкурсу за посиланням

2019-03-14 16:38:07