Конкурс «Успішне самоврядування Вінниччини»

Конкурс «Успішне самоврядування Вінниччини»

З метою відзначення кращих місцевих рад та представників органів місцевого самоврядування; просування Вінниччини як успішного регіону з висококваліфікованими управлінцями та спеціалістами; а також підвищення рейтингу області серед інших регіонів України, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування оголошує конкурс «Успішне самоврядування Вінниччини».

Конкурс проводиться у 5 номінаціях, по 3 переможці в кожній:

1)     Успішна рада;

2)      Ініціативний голова;

3)      Професійна посадова особа місцевого самоврядування;

4)      Відповідальний депутат;

5)      Кращий активіст територіальної громади.

Участь в конкурсі можуть брати територіальні громади - члени ВОАОМС та їх активні представники. А номінувати кандидатів на участь в конкурсі мають місцеві ради. Підставою для участі є рішення сесії відповідної ради.

Конкурс триватиме з 17 липня до 31 жовтня 2017 року.

Нагородження переможців відбудеться під час Загальних зборів Асоціації, присвячених Дню місцевого самоврядування в Україні. Переможці отримають відзнаку та грошову винагороду відповідно до номінацій.

Щоб прийняти участь в конкурсі, потрібно надіслати заявку учасника певної категорії на електронну адресу Асоціації org.voaoms@gmail.com або листом чи особисто на адресу:        Вінницька обласна Асоціація органів місцевого

самоврядування вул. Соборна, 72, каб. 313 м. Вінниця, 21050.

З питань проведення конкурсу просимо звертатись за телефоном: 067-431-12-81.

Бланки заявок

Положення про проведення Конкурсу