Керівникам підприємств та організацій нагадали про заходи під час надзвичайних ситуацій

У рамках «Місячника цивільного захисту», який триває у нашому місті з 15 вересня по 17 жовтня, в актовій залі міської ради відбувся семінар-нарада з керівниками місцевих організацій, підприємств, установ та закладів з питань цивільного захисту населення. Начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Микола Захарчук та начальник навчально-методичного центру ЦЗ та БЖд у Вінницькій області Юрій Чухрій ознайомили учасників семінару з основними витягами з Кодексу цивільного захисту України та інших нормативних документів, що стосуються організації та проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту. Присутні обговорили основні поняття про надзвичайні ситуації, їх види і рівні, навели приклади таких ситуацій і небезпек. Аналізуючи причини виникнення надзвичайних ситуацій, було акцентовано, що в основі більшості з них присутній людський фактор.
На семінарі розглядалися питання щодо наявності засобів індивідуального захисту працівникам та порядку облаштування приміщень схемами аварійних виходів для порядку дій працівників на підприємствах або учнів у школах під час НС. Також роз’яснено порядок проведення евакуаційних заходів та оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

За матеріалами "Жмеринська газета"

2017-10-03 10:50:07