Капітальний ремонт дорожнього покриття на - Заріччі

Капітальний ремонт дорожнього покриття на - Заріччі

Стартували капітальні ремонтні роботи дорожнього покриття однієї з найгірших доріг мікрорайону «Заріччя». На письмове звернення місцевих жителів управлінням житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради виготовлено проектно-кошторисну документацію, депутатським корпусом виділено кошти з міського бюджету на проведення ремонтних доріг. Фахівці ТОВ «Уланівська будівельна компанія» приступили до виконання ремонту провулку Абрикосовий (колишня назва – Колгоспний). Проект розрахований на 2 етапи виконання: у цьому році 354м.кв. та 620м.кв. – з весни. Асфальтування відбувається відповідно технології з улаштуванням щебеневої основи та покриттів гарячої асфальтобетонної суміші. Місцеві жителі Марія Григорівна та пані Галина висловлюють щирі слова подяки секретарю міської ради Юрію Світлаку за те, що їхнє звернення не залишилося без уваги, а нова дорога дійсно відповідає усім нормам європейського зразка. Відповідно проекту виконавці гарантують якість на термін понад 5 років.

2018-10-02 14:45:21