Кандидатури представників міста Жмеринка

Кандидатури представників міста Жмеринка

Інформація про кандидатури представників міста Жмеринка до Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області

Відповідно до Порядку створення госпітальних округів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 р. № 932, розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 р. № 953-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Вінницької області», Примірного положення про госпітальний округ, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров’я від 20.02.2017 № 165 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я від 18.12.2017 р. №1621), рекомендацій спільного засідання постійних комісій, ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на розгляд Жмеринської міської ради виноситься проект рішення «Про делегування представників міста Жмеринка до Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області».

Вказаним проектом рішення пропонується делегувати як представників міста Жмеринка до Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області наступні кандидатури:

Боровського Богдана Ростиславовича - головного лікаря Комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування», депутата Жмеринської міської ради 7 скликання, голову постійної комісії міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я;

Боровського Ростислава Васильовича - головного лікаря Комунальної установи «Жмеринська центральна районна лікарня».

2018-06-08 15:51:23