Інформує Жмеринська ОДПІ

Інформує Жмеринська ОДПІ

Таку суму надходжень мобілізовано до Державного бюджету протягом січня-червня поточного року Жмеринським, Барським ,Шаргородським та Мурованокуриловецьким районами . Це перевищує минулорічні показники відповідного періоду майже на 648,2  млн.грн. або на 33,5 %.

Нагадаємо, що платниками збору є фізичні особи як резиденти, так і нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Збір сплачується з усіх доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.

Не є платниками військового збору громадяни, які отримують пенсію у розмірі нижче десяти розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня звітного податкового року (у 2016 році – 10740 грн.) та платники, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Також військовим збором не оподатковуються доходи, визначені ст. 165 Податкового кодексу України.

2016-07-29 15:20:39