Інформує ВСП Жмеринський міськрайонний відділ лабораторних досліджень

Інформує ВСП Жмеринський міськрайонний відділ лабораторних досліджень

З метою збереження здоров’я та життя населення, попередження виникнення і розповсюдження інфекційних захворювань, для забезпечення стабільної епідемічної ситуації на території міста і району та на виконання вимог Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»;  «Про захист населення від інфекційних хвороб»; «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» Відокремлений структурний підрозділ Жмеринський міськрайонний відділ лабораторних досліджень надає наступні послуги:

- дослідження питної води (водопровідної та криничної) на мікробіологічні показники та хімічний склад води.

- дослідження ґрунту на бактеріологічні, санітарно - хімічні та паразитологічні показники.

- дослідження овочів на вміст нітратів, радіонуклідів та пестицидів та виявлення яєць гельмінтів.

- дослідження фізичних факторів (мікроклімат, освітлення), виміри гамма - фону.

- здійснює профілактичну дезінфекцію, дезінсекцію та дератизацію приміщень.

- дослідження матеріалу та змивів на стерильність(для лікувально-профілактичних закладів, стоматологічних кабінетів, перукарень) .

- дослідження кулінарних виробів і харчових продуктів на мікробіологічні показники. Відповідно до ДСП 4.4.5.078-2001 «Мікробіологічні нормативи та методи контролю продукції громадського харчування» виробник зобов’язаний забезпечити постійний – не рідше одного разу на місяць – контроль виробництва за мікробіологічними показниками (готова продукція, напівфабрикати, вода, об’єкти довкілля та ін.).

- дослідження на кишкову групу інфекцій, стафілокок та яйця гельмінтів  під час попереднього (при прийнятті на роботу) та періодичного профілактичного медогляду .Керівники підприємств, установ та закладів,  працівники яких підпадають під дію наказу МОЗ № 280 від 23.07.2002 р. «Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб», забезпечують  проведення вказаних обстежень для  медоглядів.

-здійснює профілактичну дезінфекцію, дезінсекцію та дератизацію приміщень.

-  гігієнічне навчання громадян з прийняттям заліку.

Всі вищевказані послуги надаються на договірній основі.

Для укладання договору пропоную звернутися а адресою:

м. Жмеринка, вул. Центральна, 24 .

Додаткова інформація за телефоном : 2-28-76.

2018-04-12 10:00:46