Інформує відділ земельних ресурсів

Інформує відділ земельних ресурсів

Виконавчий комітет Жмеринської міської ради інформує, що 31 сесією міської ради 7 скликання від 14.12.2017 року було прийнято рішення № 491 «Про затвердження Порядку використання коштів направлених на захист інтересів учасників антитерористичної операції». Зазначене рішення було прийняте з метою реалізації конституційних прав осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а саме захисту інтересів учасників антитерористичної операції шляхом надання компенсації на придбання земельних ділянок взамін безоплатного отримання земельних ділянок у м. Жмеринка Вінницької області із земель комунальної власності в межах норм, визначених законодавством, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

За додатковою інформацію з приводу даного питання необхідно звернутися до відділу земельних ресурсів Жмеринської міської ради, який розташовано у каб. № 20 приміщенні міської ради по вул. Центральній, 4.

2017-12-28 15:10:54