Інформує Фінансове управління

Інформує Фінансове управління

З 15 грудня по 22 грудня 2017 року працювала конкурсна комісія з визначення банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста Жмеринка на депозитних рахунках в банку. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011р.№ 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» зі змінами, розміщення тимчасово вільних коштів можливо у банках, у яких держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів та до яких протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних.

22 грудня  2017 року о 10 годині в приміщенні міської ради, відбувся конкурс з визначення банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету м.Жмеринка на депозитних рахунках, на який подали документи чотири державні банки, а саме: АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк».

Розглянувши всі надані заявки-пропозиції, документи, комісія одноголосно визначила АБ «Укргазбанк» переможцем конкурсу

2018-01-03 17:05:41