Інформація про проведення ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Інформація про проведення ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови

         Відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 року № 168 та Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 17.11.2011 р. № 1318/20056, листа Ліги українських меценатів від 04.10.2017 № 3, наказу Департаменту освіти і науки від 17.10 2017 року «Про проведення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика в 2017-2018 н.р.» та з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу 5 листопада 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІст.№4 був проведений ІІ етап конкурсу.

      В даному конкурсі взяло участь  113 школярів 3-11 класів навчальних

закладів міста. Конкурс пройшов організовано, вчасно отримано пакет конкурсних завдань. Учні працювали відповідно до встановленого часу:

-         3-  4  класи   1 астрономічна година,

-         5-  8  класи   2 астрономічна година,

-         9-  11класи   3 астрономічна година.

       Члени журі  перевірили конкурсні роботи, проаналізували рівень навчальних досягнень, сформованість навичок, умінь з основних  розділів мови, визначили склад учнівської команди міста відповідно до встановленого рейтингу (5учасників).

1

Роскошенко

Анна

Володимирівна

 

 

22.05.

2001

НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей»

 

11

 

       11

 

      ІІ

Пажетнова Т.С.

Крикун К.О.

2

Бондарчук

Анна

Василівна

 

20.04.

2001

НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія»

 

      11

 

11

 

    ІІ

Гниця

Людмила

Миколаївна

3

Савченко

Анна

Андріївна

 

18.10.

2000

НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей»

 

11

 

11

 

     І

Бунь

Людмила Василівна

4

Рубан

Катерина

Олександрівна

 

07.01.

2002

НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей»

     

      10

 

10

 

     ІІ

Ковальова

Ольга

Олександрівна

5

Ольховатий

Ігор

Васильович

 

29.08.

2003

 

ЗОШ

І-ІІІст.№1

     

      8

 

       8

 

     І

Старжинська

Оксана

Віталіївна

2017-11-14 09:35:17