Гідна заробітна плата - запорука спокійного і благополучного життя
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Гідна заробітна плата - запорука спокійного і благополучного життя

Жмеринською ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області  протягом поточного року проводиться значна робота в частині детінізації заробітної плати, зокрема з платниками, які згідно з звітами виплачували найманим працівникам заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімуму.

„Тіньова зарплата” є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати „у конвертах” призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників.

З метою зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці найманих працівників з квітня 2016 року майже вдвічі знижено єдиний внесок, який нараховується на заробітну платню (з 41% – до 22%), що суттєво змінює фінансовий стан підприємств, та мало б безпосередньо вплинути на всіх працівників цих підприємств в плані підвищення заробітної плати.

Зменшення єдиного соціального внеску державою вдвічі є сподіванням на відповідний крок від представників бізнесу.

Закликаємо роботодавців і власників підприємств усіх форм власності виявити соціально відповідальне ставлення до працівників, направивши вивільнені кошти на підвищення зарплат. Адже гідна заробітна плата – це запорука спокійного і благополучного життя як для роботодавця, так і для працівника.

Протягом січня – травня 2016 року працівниками Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області  проведено 10 перевірок  підприємств та фізичних – осіб підприємців, які виплачували заробітну плату ( або інші доходи) громадяна з порушення діючого податкового законодавства. За результатами проведених перевірок  додатково донараховано   до бюджету 472,3 тис. грн. 

2016-06-17 08:55:06