Форум: “Яка виборча реформа потрібна українцям?”
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

Форум: “Яка виборча реформа потрібна українцям?”

АНОНС

Форум: "Яка виборча реформа потрібна українцям?"

Які виклики та недоліки має чинне виборче законодавство? Яким шляхом
рухатися далі і до яких змін прагнути? - Запрошуємо активних громадян до

обговорення виборчої реформи!

КОЛИ: 31 жовтня

ДЕ: Жмеринська міська рада (зал для засідань) вул. Центральна, 4 ЧАС: 14:00-16:30

Мета форуму: обговорити стан виборчої реформи в Україні, визначити першочергові кроки зміни виборчої системи.

До участі запрошуємо представників місцевої влади, політичних партій, громадських активістів, експертів, ЗМІ та небайдужих громадян.

Під час форуму відбудеться презентація результатів експертного опитування щодо основних недоліків виборчого законодавства. Також партнер Інституту, дослідницька компанія “Active Group”, представить оцінку реального стану впровадження реформ на місцях (аналіз успіхів і невдач). Дослідження відбувалось у співпраці з Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” Інституту “Республіка”, у якому взяли участь понад 400 експертів з різних областей України.

Після дискусії учасники зможуть долучитися до обговорення та підписання петиції щодо невідворотності покарань за порушення виборчого законодавства.

Другий блок заходу пройде в інтерактивній формі. Тренінг-моделювання “Право вибору” має на меті відтворити виборчий цикл (міжвиборчий період - виборча агітація - день виборів- міжвиборчий період) і перевірити, які зміни учасники запропонують у даний процес.

Форум “Яка виборча реформа потрібна українцям?” проходить у межах проекту “Активна Громада: право вибору” Інституту “Республіка”.

Програма заходу в додатку: Програма

Контакти: регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Жмеринка, Андрій Сільченко телефон: (067)430-15-54, e-mail: sil-a@ukr.net

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада”- об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”. Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

2017-10-25 09:05:37