Ефективний контроль за енергоносіями в бюджетній сфері.

Ефективний контроль за енергоносіями в бюджетній сфері.

В рамках реалізації проекту “EnergyGo: впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Жмеринка” 16 червня 2016 року в залі засідань міської ради проведений інструктаж для представників бюджетних закладів міста щодо можливостей та методів адміністрування використання енергоносіїв, шляхом запровадження енергосистеми "Енергобаланс.

Учасниками даного навчання стали представники всіх бюджетних установ міста спільно з начальником управління економіки Анатолієм Коновалом та головним спеціалістом управління економіки, енергоменеджером Ларисою Кузьміною.

Захід відбувся за участю розробника даного продукту Дмитра Сакалюка.

Даний інструмент дасть можливість автоматизувати процедуру подачі та аналізу споживання енергоносіїв в усіх бюджетних закладах.

В свою чергу, щоденний моніторинг споживання енергоносіїв – дає можливість запровадити їх раціональне використання, швидко виявляти аварії на комунікаціях та усувати останні. І саме головне: заощадити як мінімуму 3% від споживання енергоносіїв.

Управління економіки

2016-06-24 12:35:36