До відома учасників АТО

До відома учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Жмеринської міської ради повідомляє, що за ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Палацом мистецтв «Зоря» (м. Вінниця) 11 жовтня 2017 року до Дня захисника України буде проведено інтелектуальний турнір «Сила нескорених» для учасників АТО з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Запрошуються усі зацікавлені особи (учасники АТО, військовослужбовці, волонтери, працівники медичної сфери, працівники МНС, правоохоронні органи та представники громадських організацій).

Час та місце проведення турніру: 11 жовтня 2017 року о 18.30 год. в міському Палаці мистецтв вул.. Стрілецька,44 (початок реєстрації о 18.00)

Контактний телефон: (0432) 27-66-84.

Начальник відділу державних соціальних інспекторів  УПСЗН   Л. Сарафенюк

2017-10-03 15:35:29