До уваги жмеринчан

До уваги жмеринчан

До уваги жмеринчан, трудових колективів підприємств, установ та організацій, політичних партій, громадських об’єднань та інститутів громадянського суспільства!

З нагоди Дня міста, який святкуватиметься 5 серпня 2018 року та з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти міста, нагородження представників територіальної громади Жмеринки за найбільш вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя та громадсько-політичній діяльності, виконавчий комітет Жмеринської міської ради, відповідно до розпорядження міського голови, ОГОЛОШУЄ КОНКУРС «Людина року - 2018».

Конкурс проводитиметься за 12 номінаціями:

• «Волонтер, громадський діяч»;
  • «Жінка-лідер»;
  • «Митець»;
  • «Підприємець»;
  • «Подвиг»;
  • «Працівник залізниці»;
  • «Працівник комунально-побутової сфери»;
  • «Працівник медицини»;
  • «Працівник освіти»;
  • «Роботодавець»;
  • «Родина»;
  • «Спортсмен».

Прийом документів до 16 липня 2017 року включно (організаційний відділ виконавчого комітету, каб. № 22, 18).

Детальна інформація про умови та порядок проведення міського конкурсу «Людина року - 2018» розміщена на офіційному веб-сайті Жмеринської міської ради. Довідки за телефоном: 5-01-00; (097) 473-99-78, контактні особи Ірина Попік, (096) 884-41-54, Олександр Баранецький.

2018-07-05 11:34:06