ДО УВАГИ ЖМЕРИНАН!

ДО УВАГИ ЖМЕРИНАН!

Розпорядженням міського голови Кушніра А.П. від 14.09.2017 року №192-р ініційовано добровільне об’єднання територіальних громад сіл Леляки, Мала Жмеринка, Подільське, Тартак Леляцької сільської ради та м.Жмеринка Жмеринської міської ради в Жмеринську територіальну громаду з центром у місті Жмеринка.

Запрошуємо мешканців міста Жмеринка долучитися до громадського обговорення, що відбудеться 12 жовтня 2017 року о 17.00год. в Центрі позашкільної роботи (колишній будинок Піонерів) за адресою: м.Жмеринка вул. Грушевського (вул. Урицького), буд. 7.

Додаткова інформація за телефоном: 5-16-00 (оргвідділ)

Виконавчий комітет Жмеринської міської ради

Створення Жмеринської територіальної громади відбудеться лише  після обговорення та надання такої згоди мешканцями міста Жмеринка, тому Ваші пропозиції та зауваження вкрай важливі для подальшого обговорення по створенню об’єднаної громади.

2017-09-28 13:55:20