День залізничника!

День залізничника!

8 листопада в залі засідань Жмеринської дирекції залізничних перевезень, відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників залізниці.

Від імені секретаря міської ради Юрія Світлака, з вітальним словом до присутніх освітян звернулася заступник міського голови з питань культурної політики міста Володимир Дудік.

Почесними грамотами і матеріальними винагородами, в цей день, були відзначені: Іщенко Валентина Іванівна - інженер-технолог 2 категорії комерційного відділу виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця»; Колісник Людмила Вікторівна - бухгалтер 1 категорії фінансово-економічного відділу   виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця»; Латчук Ірина Григорівна - станційний робітник 2 розряду станції Жмеринка  виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця»; Новак Юрій Михайлович - начальник сектору виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця»; Піхоцький Михайло Миколайович - диспетчер поїзний  виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

2018-11-08 17:03:35