День працівників освіти!

День працівників освіти!

3 жовтня в Центрі позашкільної роботи, відбулися міські урочистості і святковий концерт з нагоди професійного свята працівників освіти, що традиційно відзначається у першу неділю жовтня.

З вітальним словом до присутніх освітян звернулася заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська та начальник управління освіти Аліна Твердохліб. У вітальних словах зазначили, що освітянська галузь є гордістю Жмеринки, адже педагогічний персонал відзначається високою майстерністю і відповідальністю.

Урочисту концертну програму для гостей свята підготували митці управління культури та туризму міської ради, керівники та вихованці центру позашкільної роботи.

Почесними грамотами і матеріальними винагородами, в цей день, були відзначені: Вахновська Любов Леонідівна, вчитель початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей»; Вергеліс Леся Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №3; Висідалко Олена Василівна, вчитель початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей»; Вершиніна Ірина Володимирівна, керівник студії образотворчого мистецтва «Колібрі» Центру позашкільної роботи; Гниця Людмила Миколаївна, вчитель української мови та літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»; Калінська Оксана Миколаївна, вчитель української мови та літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»; Раченко Людмила Олександрівна, вчитель інформатики НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»; Скворцова Олена Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Сьомаш Світлана Василівна, директор закладу дошкільної освіти №4 «Вишенька».

В надзвичайно теплій зворушливій обстановці пройшло свято працівників освіти.

2018-10-04 15:13:58