Чи буде мораторій на проведення планових заходів

Чи буде мораторій на проведення планових заходів

Внесено зміни п. 9 Прикінцевих положень Законом України «Про державний бюджет України на 2018 рік» до Закону України "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 4, ст.37), а саме:

-         в статті 2 встановлено мораторій на проведення планових заходів державного нагляду (контролю) до 31 грудня 2018 року;

-         статтю 6 викладено в новій редакції: «Дія цього Закону не поширюється на відносини, що виникають під час проведення заходів нагляду (контролю) органами, перелік яких встановлюється Кабінетом Міністрів України.»

Процедура проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю)  органами державного нагляду (контролю) повинна здійснюватись відповідно до ст. 3 зазначеного закону. Нагадуємо що, Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затверджений ПКМУ №295 від 26.04.2017 року, передбачає лише дві форми контролю: інспекційне відвідування та невиїзне інспектування без проведення планових заходів, з підстав передбачених п. 5 цього ж порядку.

Товпига С.Б.

Головний державний інспектор

Управління Держпраці у Вінницькій обл.

2018-01-22 16:25:20