Чергове засідання політико-консультативної ради

Чергове засідання політико-консультативної ради

Відбулося чергове засідання політико-консультативної ради при Жмеринській міській раді.

Перед початком зібрання головуючий Олег Антонюк нагадав членам дорадчого органу історію прийняття Конституції України.

Учасники засідання заслухали інформацію начальника відділу земельних ресурсів Руслана Пилявця «Про стан забезпечення земельними ділянками воїнів, учасників АТО».

Доповідач відмітив, що станом на 1 червня 2016 р. до міської ради звернулися 235 учасників антитерористичної операції, які мають бажання отримати земельні ділянки.

Після розроблення детального плану та погодження його обласною архітектурною радою було прийнято рішення сесії про виділення 23 земельних ділянок учасникам АТО в мікрорайоні «Корчівка». В першу чергу земля була виділена сім’ям загиблих.

Після введення в дію нового Генерального плану буде можливість додаткового виділення ділянок за рахунок земель, які є в комунальній власності.

Члени дорадчого органу з цікавістю вислухали інформацію помічника начальника СО «Жмеринські електромережі» Ігора Макагона про стан надання послуг енергозабезпечення населенню міста.

В ході обговорення питання учасниками зібрання  було запропоновано звернутися до керівників установ з проханням про створення в місті Єдиного прозорого органу, де б можна було одночасно сплачувати за всі послуги: воду, світло, газ, квартплату, телефон, а також  внесено пропозицію на наступному засіданні заслухати фахівців управління праці і соціального захисту населення щодо роз’яснення змін в наданні субсидій громадянам.

2016-06-24 12:30:45