Боротьба з омелою

Боротьба з омелою

Для збереження паркової зони біля Центральної Братської могили управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради проводить роботи по санітарному та омолоджувальному обрізанню цінних порід кленів. Клени вражені омелою. Волога, яку вбирає омела з дерева, стає дефіцитною для гілок, тому дерево з часом втрачає естетичний природній вигляд, крона розріджується, омела спричиняє верхівкове всихання, а згодом і всихання всього дерева. Корені омели мають довжину інколи понад 100 см в окремих випадках до 3 м.

Після проведення робіт, дерева набудуть гарного естетичного вигляду, пишної крони та матимуть однаковий зріст. Жмеринчани  будуть тішитися парком ще не один десяток років.

Роботи виконує спеціалізоване підприємство «Озон» місто Вінниця.

2018-02-23 14:50:40