Благородна справа усиновлення

Благородна справа усиновлення

Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею. Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Внаслідок усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти і стає сином чи донькою.
Усиновлення – особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини, і дорослого. Адже бути батьками – один із найважливіших обов’язків, який доводиться виконувати у житті, але водночас найбільш цікавий і гідний старань. І якщо у вас виникло бажання взяти дитину у родину, у цьому вам допоможуть спеціалісти служби у справах дітей Жмеринської міської ради (тел.5-05-44, 5-08-20), а також можна звертатися за адресою вул. Київська,1А.

2018-09-13 14:41:42