Бібліо-пікнік до Міжнародного дня захисту дітей

Бібліо-пікнік до Міжнародного дня захисту дітей

У перший день літа традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Напередодні свята, 31 травня, на майданчику при бібліотеці сімейного читання  для вихованців пришкільного табору  ЗОШ №3 відбувся  бібліо-пікнік «Веселися грай, книжки читай» Після вступного слова бібліотекаря Кушнір Г.Г, з якого діти дізналися про історію свята та свої права, з віршами- привітаннями  виступили Лєшукова Мілана, Садовничі Настя і Даша. З зацікавленням діти розглядали виставки-інсталяції, книжкову викладку та відповідали на питання вікторини, присвяченої творчості письменника – земляка Я. Бжехви. Після нагородження переможців дітей запросили у зал для молодших читачів для перегляду вистав, які  підготували учасники лялькового театру Кота Лапченка. Запрошенні мали змогу відчути себе справжніми артистами. Перегляд книжок, журналів, настільні  та літературні ігри також підіймали настрій малечі. А в старшому відділі на дітей чекали перегляд мультфільмів та рухливі ігри. Наприкінці свята кожен отримав чарівне побажання з валізи  Кота Лапченка, а також зробив фото на пам'ять.

Діти отримали від проведеного у бібліотеці часу море задоволення і незабутніх відчуттів.

2018-06-01 16:30:11