20-річниця Конституції України

20-річниця Конституції України

Важливим кроком на шляху до демократії, вільного, справедливого суспільства стало ухвалення 28 червня 1996 року Основного Закону нашої держави – Конституції України.

Прийнята 20 років тому Конституція врахувала історичний досвід українського народу, кращі світові традиції і стала першоосновою формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства.

З нагоди величного державного свята 24 червня 2016 року в Центрі позашкільної роботи відбулися міські урочистості. В святково прикрашеній залі зібралися: керівництво міста, представники депутатського корпусу, трудових колективів, громадських організацій, пересічні громадяни. З вітальним словом  до присутніх звернувся очільник міста Анатолій Кушнір, який підкреслив, що Конституція – це особиста справа й інтерес кожного громадянина, це - спільний скарб і спільна відповідальність усього українського  народу.

Учасників зібрання привітав депутат Верховної Ради другого скликання, секретар Рахункової палати Анатолій Юхимчук, який вручив на згадку про доленосну подію Конституцію України, яку він отримав в Верховній Раді в перший місяць від дня прийняття Основного Закону.

Міський голова Анатолій Кушнір вручив Почесні грамоти виконавчого комітету та матеріальні винагороди 24 представникам трудових колективів, громадських організацій, учасникам антитерористичної операції на Сході України.

Серед них: Олег Антонюк – науковий співробітник комунального закладу «Міський історичний музей», Михайло Карпа – голова Вінницького обласного осередку всеукраїнської громадської спілки «Об’єднання учасників АТО «Українці – Разом!», Оксана Козачок – директор міського комунального підприємства «Проектний інженерінг», Анастасія Кузнєцова – голова громадської організації «Асоціація юних жмеринчан», Олег Куций - водій ПП «Діліжанс», Володимир Назарук - Почесний донор України, Віктор Стоколос – налагоджувальник колійних механізмів відокремленого структурного підрозділу «Жмеринська дистанція колії Південно-Західної залізниці»,  Василь Твердохліб – голова міської організації ветеранів України, Максим  Лихачов – учасник бойових дій (АТО) та інші.

11 трудових колективів були відзначені Подякою виконавчого комітету міської ради. Серед них: виробничий підрозділ «Вокзал станції Жмеринка» (начальник Кисельова І.В.), комунальна установа «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» (головний лікар Калінський О.І.), дитяча юнацько-спортивна школа (директор Саволюк В. В.),  управління з експлуатації газового господарства (начальник Кудлаєнко Є.С.), комунальний заклад «Редакція газети міської ради «Жмеринська газета» (головний редактор Сладковська Я.І.) та інші.

Урочиста концертна програма, яка порадувала учасників свята, була підготовлена вихованцями Центру позашкільної роботи.

2016-06-28 08:25:20