УСБУ у Вінницькій області застерігає
Жмеринська
міська рада
Розмір тексту:

УСБУ у Вінницькій області застерігає

Шановні громадяни !

На Сході України продовжується збройне протистояння з країною-агресором, яка не полишає намірів дестабілізувати ситуацію у нашій державі. Високою є ймовірність вчинення терористичних та диверсійних актів, а також провокаційних дій з використанням безпілотних літальних апаратів та вибухових засобів.

Особливої уваги потребують місця масового скупчення людей, військові частини, об’єкти транспорту, енергетики, життєзабезпечення, зв’язку, газо- та нафтопроводи, потенційно небезпечні виробництва.

Від пильності кожного мешканця залежить життя та здоров’я населення області. Закликаємо бути уважними та не проходити осторонь осіб, предметів та устаткувань, які здаються Вам підозрілими.

Необхідно негайно повідомити чергових УСБУ та ГУНП у Вінницькій області у разі виявлення :

-    безпілотних літальних апаратів, особливо в нічний час; осіб, які здійснюють або виношують наміри їх запуску поблизу вказаних об’єктів;

-    СТОРОННІХ ОСІб, які проявляють інтерес до цих об’єктів (задають питання щодо місця їх розташування, як проникнути на територію, рівень охорони об’єкта та ін.);

-    транспортних засобів чи предметів (коробки,

сумки, інші речі), залишених без нагляду власників безпосередньо поблизу цих об’єктів.

При виявлені підозрілого предмета суворо забороняється самостійно проводити з ними будь-які дії (торкатися, нахиляти, відкривати, переміщувати, підіймати, перерізати та ін.)

Черговий УСБУ у Вінницькій області (0432) 53-13-09; 067-433-39-55;

Черговий ГУНП у Вінницькій області (0432) 59-33-22; 59-40-23. 

2017-08-02 12:30:30