«Майбутні успішні підприємці»

«Майбутні успішні підприємці»

У приміщені Жмеринського міськрайонного центру зайнятості 25 вересня 2017року під головуванням начальника управління економіки  Анатолія Коновала, за участю директора міськрайонного центру зайнятості Тетяни Когут   відбулося засідання міської комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності. На засіданні був присутній безробітний житель м. Жмеринка учасник АТО Твердохліб Олександр, який успішно захистив бізнес-план на тему «Вирощування зернових культур ( крім рису ), бобових та олійних культур».

Членами комісії розглядалося питання доцільності надання такої допомоги для відкриття власної справи жителю м. Жмеринка. Під час перебування молодого чоловіка на обліку в центрі зайнятості, через відсутність підходящого місця роботи, йому було запропоновано відкрити власну справу з виплатою одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Напередодні безробітний за направленням центру зайнятості пройшов навчання, отримав сертифікат менеджера малого бізнесу, склав бізнес-план. В ході засідання комісії, яка затверджена рішенням виконкому міської ради, Олександр Твердохліб отримав ряд практичних порад та захистив свій бізнес план.

Олена Чорногуз, начальник відділу активної підтримки безробітних Жмеринського МРЦЗ

2017-09-25 17:00:20