«Інформаційний пункт в децентралізації»

«Інформаційний пункт в децентралізації»

«Інформаційний пункт в децентралізації» - тема розширеного семінару, що відбувся 5 жовтня в залі засідань виконавчого комітету Жмеринської міської ради для представників квартальних комітетів, батьківського активу загальноосвітніх навчальних закладів, керівників громадських організацій міста та депутатів міської ради.

14 вересня 2017 року міський голова Анатолій Кушнір виступив з ініціативою про добровільне об’єднання територіальних громад сіл Леляки, Тартак, Мала Жмеринка, Подільське Леляцької сільської ради та м. Жмеринка Жмеринської міської ради Вінницької області з центром у місті Жмеринка.

Зрозуміти жмеринчанам перспективи об’єднання громад, надати читкі роз’яснення та обґрунтовані аргументи з цього приводу допомогла команда фахівців Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України на чолі з виконавчим директором Владиславом Філатовим. В ході заходу, Владислав Олексійович поділився позитивним досвідом новостворених громад області зазначивши, що об’єднання громад – це шлях до сильної, успішної країни та забезпеченого майбутнього для себе та своїх нащадків. Консультант з бюджетних питань Ігор Вернігор визначив, які фінансові переваги отримають жмеринчани, а насамперед мешканці сільського населення, у разі їх об’єднання. Вікторія Юзькова, заступник виконавчого директора та Олена Павлова, консультант з комунікацій ВРВ АМУ розповіли як провести інформаційну компанію, залучити нові комунікаційні технології для належної поінформованості громадян у питанні добровільного об’єднання територіальних громад.

Підводячи підсумки зустрічі, міський голова Анатолій Кушнір наголосив, що у разі об’єднання, громади отримують по-перше: додаткові фінансові ресурси для розвитку інфраструктури – доріг, освітлення, водопостачання тощо. По-друге: ефективне управління, наявність планів розвитку та прозорість рішень зроблять громади привабливими для інвесторів, що забезпечить економічний розвиток. По-третє: покращиться управління громади. Громада матиме компетентну раду та виконком, що в свою чергу дасть можливість мешканцям отримувати вчасно якісні та доступні адміністративно-соціальні послуги.

Прийшов час робити зміни! Об’єднуватись і співпрацювати!

2017-10-06 10:40:55